PRO STUDENTY

Ahoj studenti !

Vítejte v partnerské menze Black Kale SUPERFOOD BAR, místě, kde vám jídlo a prostředí dodá energii ! Jsme tým mladých lidí, které baví dělat nové věci a kteří chtějí pomoci lidem k zdravějšímu životnímu stylu. Také jsme jednou studovali a o to víc nás těší, že můžeme spolupracovat s ostravskou univerzitou a nabídnout vám, studentům něco, co jsme my, za dob našeho studia neměli – opravdu kvalitní jídlo, které vás bude bavit!
.
NOVINKA – PRO VŠECHNY STUDENTY SLEVA 10% S KARTIČKOU ISIC !
 s
 .
Přijďte k nám a zjistěte, že jídlo zcela bez živočišných přísad může být nejen zdraví prospěšné, ale i krásné a velice chutné 🙂
 
Zde se dozvíte základní informace jako:
 1. co dobrého vám můžeme nabídnout
 2. co od nás a naší restaurace můžete očekávat
 3. kdy objednávat, kde a do kdy…

Co dobrého vám tedy můžeme nabídnout?

 • ŠIROKÉ SPEKTRUM DOTOVANÝCH JÍDEL PO CELÝ DEN – přes snídaně, obědy a večeře. Můžete si přes den kdykoli dopřát smoothie plné superpotravin, snacky, teplé nápoje, palačinky, lívance, vegan burgery, tortilly, novinky + raw dorty a jiné dobroty, které vás nabijí energií – většina dobrot je také za zvýhodněnou cenu právě přes MENZAK !
 • = objednejte si ráno třeba smoothie nebo ovesnou kaši, palačinky, lívance, burgery a přijďte si ji sníst až odpoledne, výdej je možný kdykoli od 8 do 20 hod. !
 • KVALITU: vše vyrábíme z čerstvých kvalitních surovin, s láskou a originální recepturou, žádné polotovary nebo jiné „srajdy“ 🙂
 • WORKSTATION: máme spoustu zásuvek u každého stolu, nebo barového pultu, můžete proto přijít a pracovat nebo studovat a užívat si příjemné prostředí jak dlouho budete chtít
 • SERVIS: nestíháte přijít na oběd, nebo jste si zapomněli vyzvednout snídani? Nevadí, fungujeme od 8 do 20 hodin, můžete si kdykoli cokoli odložit, nebo vzít s sebou, stačí nám dát vědět na a zavolat – 724 776 064
 • DOSTUPNOST OBJEDNÁNÍ: jelikož fungujeme jako klasická restaurace, u nás si můžete cokoli objednat i v den výdeje jídla = např. obědy si můžete objednat až do 10 hod. dopoledne v ten stejný den !
 • FLEXIBILITUmáte chuť na dotované super smoothie, nebo lahodnou sytou večeři a nemáte objednáno? Není problém, smoothie, snídaně jíné dobroty děláme na počkání, suroviny vždy máme, proto si můžete objednat klidně na místě přes webovou aplikaci MENZÁK, nebo přes kiosek na recepci v Kampus Palace.
 • PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ A MILOU OBSLUHU

.

 

 

 

 

 

.

Rozvoz jídel přes službu – Dáme jídlo.

Student Ostravské univerzity má nárok za jeden kalendářní den na 1x snídani, 1x oběd a 1x večeři s tím, že nárok na dotaci není kumulativní (nesčítá se). Další jídla jsou pak za plnou cenu.

Více informací naleznete také na stránkách OSU.