Příběh jídel v Black Kale 6.díl – Obchůdek, část 1/2

6.díl: Obchůdek

Věděli jste, že nejsme jenom restaurace, ale také obchůdek? 😊 Můžete si u nás koupit výrobky od lokálních a českých dodavatelů, máme od nich spoustu dobrot a vybíráme je opravdu pečlivě. Všechny produkty jsme sami ochutnali a stojí opravdu za to.

Představujeme Vám kysané zelí pickles, které vyrábí paní z Opavy z firmy Jenty. Je to nepasterizované kysané zelí, v ČR se skoro nikde nedá pořídit, je vynikající, a ještě dobré na trávení.

Dále u nás můžete pořídit sušené ovoce až z Afriky v naprosto luxusní kvalitě od společnosti Virunga, chuťově se nevyrovná žádnému jinému sušenému ovoci pořízenému v Česku.

Máte rádi chipsy? Můžete si je dopřát i zdravě od Yes Chips.

Novinkou jsou u nás indické krekry, které připravuje přímo Indka paní Mangalam v Ostravě, nemůžeme se od nich odtrhnout.

Novým produktem letos jsou veganské sýry od mladé slečny Alex z Prahy z Alexýru. Sýry jsou připravené pouze ze semínek a oříšků, bez mléka.

Nejzdravější mléko a jogurt? To jsou přece nemléko a nejogurt od Nemléko. Neobsahují mléko, jsou vyrobeny z mandlí, mají různé příchutě, makové, ledová káva, vanilka, nejogurty borůvkové, meruňkové, jahodové, čisté bílé atd. Obsahují tapiokový škrob, probiotickou kulturu, stačí smíchat např. s banánem do misky a máte parádní svačinku.

Druhá část 6. dílu ke shlédnutí zde.

Co si dáme příště? Sledujte stránky Black Kale baru a Black Kale eshop, náš YouTube kanál nebo restauraci na FB a určitě se to včas dozvíte !

 

Restaurace – BLACK KALE SUPERFOOD BAR