Příběh jídel v Black Kale 6.díl – Obchůdek, část 2/2

6.díl: Obchůdek, část 2/2

Přinášíme pokračování toho, co si můžete pořídit v našem obchůdku! První část ke shlédnutí zde.

Pohanková granola je náš produkt, který tvoříme přímo v restauraci. Je z pohanky, oříšků a semínek, ovoce, datlí, ideální do jogurtů nebo jen tak samotná.

Možno zakoupit ZDE!

Máte rádi müsli? Doporučujeme Janovu pec, novinku v našem obchůdku. Máme od nich i pečené ořechy třeba s chilli, po kterých se okamžitě zaprášilo.

Určitě všichni znáte Sonnentor, můžete si u nás koupit široký výběr jejich koření.

Z nápojů si u nás můžete dopřát Pragerovu limonádu dělanou z jablek, nabízíme alko i nealko variantu a spoustu příchutí.

No a konečně bio víno Veritas přímo z Jižní Moravy. Je to bioorganické víno, navíc veganské, naprosto famózní chuti. Máme několik druhů, bílé, červené, různé odrůdy, přijďte vyzkoušet.

A v neposlední řadě u nás pořídíte i konopný protein od Zelené Země, úplnou novinku. Jedná se o gainer pro tvorbu svalové hmoty, slazený pouze ječmenným sladem. Konopný protein sám o sobě obsahuje všechny aminokyseliny, rychle se vstřebává, jelikož se jedná o protein rostlinného původu, takže na rozdíl od živočišných tolik nezatěžuje organismus.

První část 6. dílu ke shlédnutí zde.

Co si dáme příště? Sledujte stránky Black Kale baru a Black Kale eshop, náš YouTube kanál nebo restauraci na FB a určitě se to včas dozvíte !

 

Restaurace – BLACK KALE SUPERFOOD BAR